Koningsdag 2017

koningsdagaankondiging

Beste Nederlanders en bijbehorende Finse/Nederlandse familie,

Onze Koning Willem-Alexander wordt 50 jaar, Finland viert zijn 100-ste verjaardag en de NViF is 80 jaar. Daarom nodigen de NViF en de Nederlandse ambassade iedereen uit met ons de traditionele Koningsdag te vieren. Net als voorgaande jaren, wordt ook dit jaar Koningsdag georganiseerd door de Nederlandse Vereniging in Finland, in samenwerking met de Nederlandse Ambassade en enkele enthousiaste vrijwilligers. Wij zetten deze traditie graag voort!

Alle Nederlanders in Finland en hun familieleden zijn van harte uitgenodigd om dit leuke feest gezamenlijk met ons te vieren. Onder het genot van een hapje en een drankje zal in een gezellige atmosfeer het glas geheven worden op onze Koning en Koningin.

Koningsdag festiviteiten vinden plaats in de volgende steden: 

Mocht u ook Koningsdag (willen) organiseren bij u in de buurt, stuur dan een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wij ondersteunen u graag!

Koninklijkefamilie