Nieuw bestuurslid

Sinds de laatste ALV, waar we afscheid hebben genomen van Eric Kroon, hebben we een nieuw bestuurslid: 

Sanne Peltosaari

'Ik ben 27 jaar oud en heb het grootste deel van mijn leven doorgebracht in de regio Rotterdam. Op mijn 18e ben ik voor een jaartje naar het zuiden van Duitsland verhuisd, om vervolgens na een tussenstop van vijf maanden in Nederland naar Finland te vertrekken. Na zeven jaar in Helsinki gewoond te hebben, ben ik sinds kort samen met mijn man woonachtig in Pikkala. Ik woon nog steeds met veel plezier in Finland, en geniet van wandelen in de mooie Finse natuur. Inmiddels ben ik best een expert op het gebied van paddenstoelen verzamelen, waar ik elk jaar erg naar uit kijk. Verder hou ik van natuurfotografie en ben ik erg geïnteresseerd in sterrenkunde. Momenteel hou ik mij fulltime bezig met het goed leren van de Finse taal, die ik nu gelukkig na meer dan zeven jaar in Finland redelijk goed begin te spreken.'