Fins-Nederlandse Vereniging

 

De SHY organiseert twee jaarlijkse gelegenheden om onderzoeken en open cultuur in Nederland over te brengen. De vereniging werkt samen als een zustervereniging van de "Vereniging Nederland-Finland", "Nederlandse Vereniging in Finland", en andere vriendenclubs, universiteiten, onderzoekers en deskundigen, en met de ambassades van Nederland om tot meer tastbare manier het leven van de Finnen te brengen .Bij vorige gelegenheden hebben we o.a. behandeld:

  • Nationale identiteit,
  • Ervaringen en herinneringen van de Tweede Wereldoorlog,
  • Nederland oplossingen van drugs,
  • Prostitutie.
  • Euthanasie kwesties,
  • Het gouden tijdperk van de kunst,
  • De invloed van klimaatverandering op de natuur en de Nederlandse economie.

De verenigingsactiviteiten zijn voor iedereen die in Nederland geïnteresseerd is. Er zijn geen vereisten aan taalvaardigheden voor het lidmaatschap, ook leeftijd niet.De contributie van het verenigingslidmaatschap voor het jaar 2009 was 12 euro per jaar, 10 euro voor studenten.


De vereniging houdt een aantal blogs bij

Suomalais-hollantilainen yhdistys

Viestejä Alankomaista

Petrus , Hollantilainen ja Suomalainen