De paddenstoelen van de herfstwandeling

 

mandje met o.a. gele stekelzwammen

IMG 8390

Ook dit jaar zijn we weer op wandelexcursie geweest in de buurt van Jyväskylä. De foto's van deze gezellige tocht in het natuurgebied Vaarunvuoret bij Korpilahti zijn hier te bekijken.

Voor de paddenstoelenliefhebbers was het een uitermate succesvolle wandeling want er werden veel lekkere paddenstoelen gevonden. Vooral veel doodstrompetten (ook wel hoorn van overvloed genoemd) werd gevonden. Maar ook grote "Lampaankääpä" (geen Nederlandse naam). 

En dan nog wat trechtercantharellen, gewone cantharellen en de wat onbekendere stekelzwammen.  

Maar hoe hebben we deze paddenstoelen opgegeten? Iedereen heeft natuurlijk zijn eigen favoriete recept, maar hier in het kort hoe wij ze gegeten (en bewaard) hebben:

 

IMG 8380

De doodstrompet (Mustatorvisieni, Craterellus cornucopioides) kan het beste worden gedroogd voor gebruik. Dit schijnt de smaak van deze cantharel nog te versterken. De stelen kunnen trouwens verwijderd worden want die lijken vooral erg 'bossig' te smaken. Wij hebben deze paddenstoel in een saus met spekjes gegeten: uitje fruiten in boter (evt met wat knoflook), spekjes bakken, de geweekte paddenstoel erbij, eventjes doorbakken, daarna indikken met wat bloem,  kookcreme erbij en peper en zout naar smaak toevoegen. Ook de andere cantharellen, de hanekam (Keltavahvero, Cantharellus cibarius) en de trechtercantharel (suppilovahvero, Cantharellus tubaeformis) hebben we (vers) gebruikt voor deze saus (maar zonder spekjes). De hanekam moet je trouwens invriezen om te bewaren, de trechtercantharel kan gewoon gedroogd worden.

De gele stekelzwam (vaaleaorakas, Hydnum repandum) kan ook goed worden ingevroren, vooral als ze even gebakken zijn in kleine blokjes gesneden. Deze keer hebben wij de gebakken blokjes in een risotto gegeten. 

IMG 8405

Als laatste hadden we veel grote lampaankääpä´s (Albatrellus ovinus)verzameld. Ook deze paddenstoel bewaren we in blokjes gesneden. Bij het bakken verandert de kleur van wit naar geel. Door de grote platte vorm is deze paddenstoel ideaal om heerlijke vegetarische schnitzels te maken. Paddenstoelplakken van ongeveer 1-1,5 cm dik even door een geklutst eitje (met wat zout en peper) en daarna door paneermeel halen en vervolgens beide zijden krokant bakken in wat boter.

Eet smakelijk allemaal! 

Jelmer en Joanneke