Michael Boelen

Contactpersoon

Voorzitter

E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contactformulier

Stuur een e-mail. Alle velden met een * zijn verplicht.

Overige gegevens

Overige gegevens:

Al jaren boven de 40, net onder de 1.75m en net boven de 75 kilo. Zoon Mikael is 10. Ben er een van de grote lijnen, het initiatief, netwerken en mensen bij elkaar brengen. Kan slecht tegen negatieve opmerkingen en bureaucratie (mag niet, kan niet, wil niet, hoort niet enz.) en kan dan mijn irritatie niet verbergen. Je mag me wakker maken voor muziek (allerlei stijlen, soorten en maten), goede wijn, een beest in de tuin of drama. Mijn vrije tijd gaat op aan mijn naasten, aan de tuin (in de zon), een reis, aan het drijvende houden van een houten vissersboot (zinkt na de winter) en aan het roken van de vangst.